Usługa

Zadzwoń do mnie

Na Twoim koncie zabrakło środków? Możesz poprosić, żeby ktoś zadzwonił do Ciebie. Wystarczy krótki kod, żeby wskazana osoba dostała prośbę o kontakt z Tobą.

Opis usługi

Tylko w Play możesz poprosić znajomego o telefon bez żadnych kosztów. Wystarczy wpisać kod i numer telefonu, na który ma trafić komunikat.

Po wpisaniu kodu *120*numer telefonu# i zatwierdzeniu go zieloną słuchawką, prześlemy na ten numer komunikat z prośbą o kontakt i Twoim numerem telefonu: „Zadzwoń do mnie! Numer ‘Twój numer’  prosi o telefon.”
Komunikat możesz wysłać do każdej sieci komórkowej w Polsce, jednak nie możemy zagwarantować, że Twoja wiadomość wysłana z telefonu w Play zostanie przekazana użytkownikowi innej sieci.

Użytkownicy oferty na kartę w Play mogą korzystać z usługi również w przypadku, gdy rozmowy wychodzące są zablokowane.

Informacja wysyłana jest w formie komunikatu wyświetlanego na ekranie telefonu. Komunikatu nie da zapisać się w telefonie. Niektóre modele telefonów mogą nie obsługiwać tego typu komunikatów.

Możesz też ustawić swój podpis. Wystarczy wpisać kod *120#, wybrać opcję 2 (Ustaw swój podpis). Podpis może składać się maksymalnie z 15 znaków, nie może zawierać cyfr. Po skonfigurowaniu podpisu, wszystkie wysyłane przez Ciebie wiadomości będą zawierać podpis („Zadzwoń do mnie! Twój podpis (Twój numer)  prosi o telefon.”)

Pamiętaj – aby wybrać opcję z menu, należy wcisnąć OK lub Odpowiedz, wpisać numer wybranej opcji, wcisnąć OK lub Wyślij.

 

Dla kogo

Z usługi mogą korzystać wszyscy abonenci i użytkownicy Play.
Niezależnie od tego, do jakiej sieci w Polsce wysyłasz komunikat „zadzwoń do mnie”, odbiorca otrzyma Twoją wiadomość jeżeli jego operator uznaje kody USSD wysyłane przez Play.

 

Cennik usługi

Usługa jest bezpłatna.

 

Roaming

Usługa działa w roamingu, jednak może być zablokowana przez niektórych operatorów zagranicznych.

 

Dokumenty