Usługa

Tani Roaming

Możesz obniżyć koszty korzystania z telefonu za granicą - skorzystaj z aplikacji Tani roaming w Play i pozostań w kontakcie z bliskimi.

Opis usługi

Możesz obniżyć ceny rozmów w roamingu przebywając poza Unią Europejską – wystarczy, że włączysz aplikację Tani Roaming i dzwonisz taniej na numery w Polsce i za granicą !

 

Jak korzystać z usługi "Tani Roaming"?

  • Aktywuj aplikację „Tani Roaming” w swoim telefonie (instrukcję znajdziesz poniżej)
  • Wpisz żądany numer poprzedzając go + lub 00 oraz prefiksem międzynarodowym
  • Na ekranie zobaczysz potwierdzenie zgłoszenia
  • Po chwili system do Ciebie oddzwoni – najczęściej z numeru +48 570 500 500
  • Zaakceptuj połączenie
  • Poczekaj na połączenie z rozmówcą (może to potrwać kilkanaście sekund), nie odkładaj w tym czasie słuchawki
  • Płacisz dopiero od momentu, w którym Twój rozmówca odbierze
 

Aktywacja i dezaktywacja

Aby aktywować usługę, musisz włączyć aplikację „Tani Roaming” znajdującą się na Twojej karcie sim. W zależności od modelu telefonu, znajdziesz ją w ustawieniach w menu "Play" lub też w menu „Aplikacje SIM / na karcie SIM” w swoim telefonie.

W przypadku trudności z odnalezieniem menu "Play" skorzystaj z instrukcji telefonu i wybierz "sim application toolkit", lub dowiedz się gdzie znaleźć aplikację na naszym forum technicznym.

Po wejściu w menu aplikacji możesz ja włączać i wyłączać. Aktywacja usługi jest bezpłatna i od tej pory wszystkie rozmowy międzynarodowe możesz wykonywać w trybie „Tani Roaming”, więc pamiętaj o dodaniu prefiksu międzynarodowego.

 

Dla kogo

Z usługi mogą korzystać wszyscy klienci Play. W niektórych krajach użytkownicy oferty na kartę w Play/Play Mix mogą wykonywać połączenia głosowe tylko poprzez usługę "Tani Roaming".

 

Cennik

Sprawdź koszty usług międzynarodowych w cenniku swojej oferty

 

Dokumenty