Usługa

SMSPrzypominacz

Uwaga: Z dniem 31.03.2022 r. usługa SMSPrzypominacz została wyłączona.

Opis usługi

System SMSprzypominacz kierowany jest do klientów biznesowych sieci PLAY, którzy chcą w pełni efektywnie wykorzystywać pakiety SMS-ów przysługujące im w ramach obowiązującej umowy.
System dostępny jest 24/7 bez żadnych limitów wysyłkowych.
Użytkownik systemu SMSprzypominacz może wykorzystać go do promocji swojej firmy, informowania swoich klientów o dowolnych wydarzeniach czy przypominania o najważniejszych kwestiach interesujących jego partnerów.
By ułatwić korzystanie z systemu został stworzony panel do planowania, realizowania i nadzorowania wysyłek dostępny online. Każdy użytkownik będzie miał dostęp do swojego indywidualnego konta po zalogowaniu się za pomocą indywidualnego loginu i hasła przez PLAY24. Panel ma za zadanie ułatwienie wysyłki SMS-ów masowych i pojedynczych czego nie zapewniają telefony komórkowe. Klient sam decyduje o treści wiadomości, godzinie i terminie wysyłki oraz nazwie nadawcy widocznej dla odbiorcy. Odbiorcami wiadomości mogą być wszyscy klienci użytkownika systemu, których numer telefonu komórkowego został zapisany na panelu lub był zaimportowany z pliku zewnętrznego.

 

System SMSPRZYPOMINACZ – to aplikacja służąca do wysyłki wiadomości SMS z komputera na telefony komórkowe (rozbudowana Bramka SMS). Dostęp do usługi odbywa się za pośrednictwem strony internetowej smsprzypominacz.play.pl
Dzięki tej usłudze użytkownik może przypominać, informować i promować usługi wśród swoich klientów wysyłając do nich SMS-y.

    Mały Biznes Duży Biznes PRO  
  Pakiet SMS-ów 250 500 10000  
  Cena za 1 sms po wyczerpaniu pakietu zgodnie z cennikiem w taryfie klienta zgodnie z cennikiem w taryfie klienta zgodnie z cennikiem w taryfie klienta  
  Nadpis możliwość zdefiniowania 1 nadpisu możliwość zmiany nadpisu możliwość zmiany nadpisu  
  Kreator   + +  
  Wysyłka grupowa + + +  
  Wysyłka pojedyncza + + +  
  Import kontaktów   + +  
  Grupy kontaktów   + +  
  Szablony + + +  
  Kalendarz   + +  
  Lista Przypomnień + + +  
  Lista Klientów   + +  
  Raportowanie   + +  
  Zaw. Statystyki   + +  
  Operatory   + +  
  Wyszukiwarka   + +  
  Export kontaktów   + +  
 

Aktywacja

na stronie 24.play.pl w zakładce Usługi, w serwisie http://smsprzypominacz.play.pl

 

Dla kogo

Usługa SMSPrzypominacz jest skierowana do klientów biznesowych, z wyłączeniem Abonentów posiadających nielimitowane SMSy/MMSy, usługę „Pakiet Nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci” oraz usługę „Nielimitowane SMS-y/MMS-y do innych sieci”.

 

Cennik usługi

    Mały Biznes Duży Biznes PRO  
  Cena 25 zł netto 59 zł netto 799 zł netto  
 

Dokumenty