Usługa

Bramka SMS/MMS

Wysyłaj SMS-y i MMS-y z komputera, korzystając z Bramki SMS/MMS - to proste i wygodne. Zapraszamy do korzystania z Bramki.

Opis usługi

Chcesz w oryginalny sposób powiadomić znajomych o swoim nowym numerze telefonu w Play? Chcesz wysłać SMS-a lub MMS-a, korzystając z komputera?

Nie ma problemu. Umożliwi Ci to Bramka SMS/MMS w Play.

Co to jest "Bramka SMS/ MMS"?
Usługa "Bramka SMS/MMS" daje Ci możliwość wysłania E-wizytówek, czyli  powiadomień o nowym numerze telefonu w Play lub dowolnych SMS-ów i MMS-ów bezpośrednio z portalu http://bramka.play.pl/.

Jak aktywować "Bramkę SMS/ MMS" i wysyłać wiadomości?
Jeśli chcesz korzystać z tej usługi, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem portalu http://www.play.pl/.

Załóż konto tutaj.

Pamiętaj:
E-wizytówki, SMS-y lub MMS-y możesz wysyłać do wszystkich swoich znajomych, bez względu na to, w jakiej sieci komórkowej posiadają telefon.

Każdy użytkownik sieci Play otrzymuje jednorazowo 100 darmowych E-wizytówek. Po wykorzystaniu puli każda E-wizytówka kosztuje tyle co SMS lub MMS.

Ceny wiadomości wysyłanych z Bramki

Opłata za SMS-y i MMS-y wysłane z bramki jest taka sama jak za wiadomości wysyłane z telefonu. Opłaty za E-wizytówki, SMS-y i MMS-y są dopisywane do Twojego rachunku lub ściągane z Twojego konta. E-wizytówkę, SMS-a lub MMS-a z bramki możesz wysłać do jednego odbiorcy. Każdy użytkownik sieci Play otrzymuje jednorazowo 100 darmowych E-wizytówek. Po wykorzystaniu tej puli każda E-wizytówka kosztuje tyle co SMS lub MMS.

Dokumenty

Korzystamy z plików cookies i podobnych rozwiązań umieszczanych w Twoim urządzeniu przez nas lub podmioty trzecie, jeżeli pozwalają na to ustawienia Twojej przeglądarki internetowej. Dzięki temu nasza strona działa poprawnie, możemy analizować korzystanie ze strony oraz dostosować wygląd strony i nasze reklamy do Twoich preferencji i zainteresowań. Poznaj szczegóły i możliwość zmiany ustawień w Polityce Prywatności i Cookies.