stara cena: 65 ZŁ aktualna cena: 50 ZŁ ZA DWIE KARTY SIM ORAZ INTERNET DO BIURA
PRZENIEŚ FIRMĘ DO PLAY DLA FIRM

Panie Gessler
 • Abonament Perfect Box

  • nielimitowane rozmowy,
   SMS-y i MMS-y

  • nielimitowany internet
   w smartfonie Nielimitowany internet z pełną prędkością do 10 GB, potem prędkość spada.

  • nielimitowany roaming w UE - rozmowy, SMS-y i MMS-y Nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w roamingu w krajach Strefy Euro

  • roaming internet w UE 1 GB bezpłatnie co miesiąc, pozostały Limit GB za 1,2327 gr za MB (12,58 zł za GB). Limit GB w roamingu UE wynosi maksymalnie 3,09 GB pomniejsza podstawowy pakiet internetu w kraju. Jeżeli rezygnujesz z rabatów za e-fakturę i terminowe płatności oraz zgody marketingowe, Twój maksymalny pakiet w roamingu UE wynosi 4,25 GB. Każde 5 zł netto rabatu obniża pakiet o 397 MB.

  • internet do biura Nielimitowany internet do biura z pełną prędkością do 100 GB, potem prędkość ograniczona.

  • muzyka Tidal Po okresie promocyjnym "TIDAL 25 miesięcy za darmo" za usługę pobierana jest opłata 16,25 zł miesięcznie.

  • Showmax filmy i seriale Bez dodatkowych opłat przez 3 miesiące. Po 3 miesięcach za usługę Showmax pobierana jest opłata 16,18 zł.

 • cena 65 40

  przy przeniesieniu min. 1 numeru

  Aby skorzystać z oferty, odwiedź Salon Play lub wypełnij formularz. Nasz Doradca Biznesowy skontaktuje się z Tobą.

  Dopłać teraz tylko 18 zł za kolejną osobę

  Aby skorzystać z wybranej oferty, skontaktuj się z naszym Doradcą Biznesowym.

Zobacz pozostałe oferty tutaj
Prezentowane ceny to ceny netto.
Rabat za abonament przy przeniesieniu pierwszego numeru abonamentowego w grupie.
Kwoty abonamentu uwzględniają rabat 10 zł z tytułu e-faktury i terminowych płatności oraz 5 zł z tytułu zgód marketingowych. Na stronie prezentowany nielimitowany internet w smartfonie z pełną prędkością do 10 GB, nielimitowany internet do biura z pełną prędkością do 100 GB, potem prędkość ograniczona. Nielimitowany internet do biura działa w ramach własnej infrastrukturalnie sieci Play.
Po 3 miesiącach za usługę Showmax pobierana jest opłata 16,18 zł miesięcznie. Po okresie promocyjnym „TIDAL 25 miesięcy za darmo” za usługę pobierana jest opłata 16,25 zł miesięcznie. Obie usługi możesz wyłączyć. W przypadku braku aktywnego korzystania z usług przez ostatnie 60 dni promocji, usługi wygasają i nie pobieramy za nie opłaty. Roaming UE z ograniczonym limitem GB oraz rozmowy, SMS-y, MMS-y bez dodatkowych opłat pod warunkiem większego korzystania z usług w kraju i częstszego przebywania w kraju niż w roamingu UE w ciągu 30 dni oraz z uwzględnieniem polityki uczciwego korzystania.