Poczta Wideo

 • Opis główny

  Poczta wideo

   Nie odebrałeś połączenia wideo? Osoba, która do Ciebie dzwoniła może nagrać wiadomość wideo i wysłać ją do Ciebie.

  Dnia 30.11.2015 następuje zakończenie świadczenie usługi Poczta Wideo

   
 • Opis usługi

  Poczta wideo umożliwia nagrywanie wiadomości wideo osobie dzwoniącej do Ciebie, kiedy Ty nie możesz odebrać połączenia.


  Otrzymujesz powiadomienia SMS-em o nowych wiadomościach i możesz je odebrać wykonując połączenie wideo pod numer poczty wideo  - *200. Możesz także otrzymywać te wiadomości e-mailem.

  Poczta wideo w Play jest zintegrowana z pocztą głosową, a to oznacza, że będziesz miał jedną skrzynkę dla wiadomości głosowych i wideo. Wykonując połączenie wideo do poczty wideo, będziesz mógł obejrzeć wiadomości wideo, ale także odsłuchać pozostawione wiadomości głosowe. Wykonując połączenie głosowe będziesz mógł odsłuchać wiadomości głosowe, ale także odsłuchać ścieżki dźwiękowe wiadomości wideo.

   
 • Aktywacja i dezaktywacja

  Aby dezaktywować usługę:

  • wybierz kod*111*6*2# w telefonie i zatwierdź zieloną słuchawką
   
 • Cennik

  Usługa jest bezpłatna.

   
 • Roaming

  W roamingu poczta jest dostępna pod numerem +48790200200, poprzez połączenie wideo. Usługa poczty wideo jest dostępna dla tych partnerów roamingowych, u których aktywne są połączenia wideo. Opłaty za połączenie z pocztą wideo w roamingu są zgodnie z cennikiem roamingu. W roamingu płacisz również za przekierowanie na swoją pocztę wideo. Jeśli chcesz uniknąć tych kosztów wystarczy, że na czas wyjazdu zmienisz ustawienia przekierowań w menu telefonu. W niektórych przypadkach, po zadzwonieniu na pocztę w roamingu zostaniesz zapytany o swój numer telefonu. Musisz go podać (w formacie krajowym, na przykład 790123456), wcisnąć #, następnie podać kod dostępu i ponownie wcisnąć #. Podobnie może się zdarzyć, jeśli ktoś zadzwoni do Ciebie - musi wtedy podać swój numer i poczekać. Jeśli ktoś będzie chciał zostawić Ci wiadomość, kiedy jesteś w roamingu, może również zostać poproszony o ponowne podanie Twojego numeru.

   
 • Regulamin

   
Czy ten artykuł był pomocny?