MMS na e-mail

 • Opis główny

  MMS na email

  Musisz wysłać pilnego maila a jesteś z dala od komputera? W Play wysyłaj MMS-y na dowolny e-mail.

   

   
 • Opis usługi

  Wysyłaj wiadomości multimedialne MMS na dowolne adresy e-mail a do wiadomości dołączaj tekst bez ograniczenia ilości znaków, obrazek, dźwięk, film lub animację. A wszystko to dowolnie łącz, tworząc multimedialne prezentacje.

  Odbiorca otrzyma Twoją wiadomość jak zwykły e-mail na swoją skrzynkę mailową. Nadawcą wiadomości będzie Twój numer @ playmobile.pl (np. 48790000000@playmobile.pl)

  Odbiorca ma możliwość odpowiedzieć na taką wiadomość używając opcji „odpowiedz”. Dostaniesz ją wtedy na Twój telefon jako MMS. Pamiętaj jednak, że na jedną wiadomość MMS wysłaną na adres e-mail, odbiorca może odpowiedzieć tylko jeden raz.

  Chcesz wysłać MMS na adres e-mail? To proste! Po prostu utwórz zwykłą wiadomość MMS i wpisz adres e-mail odbiorcy w miejscu gdzie zwykle podajesz numer telefonu.

  Wszystkie zasady dotyczące wysyłania i odbierania wiadomości MMS dotyczą również usługi MMS na e-mail.

   
 • Aktywacja

  Nie musisz dodatkowo aktywować usługi. Jeśli chcesz z niej skorzystać, wystarczy, że posiadasz telefon odpowiednio skonfigurowany do funkcji MMS.

   
 • Dla kogo

  Usługa MMS na e-mail dostępna jest dla wszystkich klientów Play.

   
 • Cennik

  Opłaty za wysłanie MMS na email naliczane są zgodnie z cennikiem usług w Twojej ofercie tak jak za zwykły MMS. Opłata za wysłanie MMS naliczana jest niezależnie od wielkości MMS-a.

   
 • Roaming

  Usługa MMS na e-mail nie działa za granicą.

   
Czy ten artykuł był pomocny?