HD Voice

 • Opis główny

  HD Voice

  Korzystając z HD Voice możesz cieszyć się doskonałą jakością dźwięku w czasie rozmów telefonicznych i połączeń konferencyjnych. Bez aktywacji i dodatkowych opłat.

   
 • Opis usługi

  Co to jest HD Voice?

  High Definition Voice czyli w skrócie HD Voice to standard dźwięku szerokopasmowego. Oznacza to, że operator przesyła znacznie szerszy zakres fal dźwiękowych niż przy standardowym połączeniu. Jeśli oba telefony obsługują ten standard a ich użytkownicy wykorzystują do połączenia nadajniki 3G sieci Play, korzystanie z HD Voice nie wymaga żadnych dodatkowych czynności.

  Kto może skorzystać z HD Voice?

  Urządzenia wspierające standard HD Voice są oznaczone dodatkową ikoną (taką samą jak widoczna na grafice powyżej) na liście telefonów. Na naszej stronie ikonę znajdziesz w opisie telefonu, po prawej stronie. Informacja o tym, czy telefon wspiera HD Voice znajduje się również w instrukcji obsługi.

  Dlaczego warto korzystać z HD Voice?

  Zamiast opisywać zalety technologii proponujemy Ci wysłuchanie nagrania - przykład zilustruje zalety dźwięku szerokopasmowego lepiej niż najdokładniejszy opis.

 • Aktywacja

   

  Usługa nie wymaga aktywacji. Połączenie zostanie zrealizowane w technologii HD Voice jeśli nadawca i odbiorca (lub wszyscy uczestnicy telekonferencji) znajdują się w zasięgu nadajników 3G sieci Play i korzystają z urządzeń wspierających HD Voice.


   
   
 • Cennik

   

  Korzystanie ze standardu HD Voice w rozmowach lub telekonferencjach jest bezpłatne.


   
   
Czy ten artykuł był pomocny?