Faktura za doładowanie

Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT za doładowanie, skorzystaj z formularza zamówień faktury za doładowanie, w ciągu 7 dni od daty zasilenia telefonu.

Faktura VAT jest wystawiana w ciągu 2 dni roboczych, link do podglądu faktury przesłany zostaje na adres e-mail, a samą fakturę wysyłamy Pocztą Polską w ciągu 5 dni roboczych. Do każdego zrealizowanego doładowania trzeba wypełnić odrębny formularz.

Możesz skorzystać z wybranej opcji: fakturowania zbiorczego lub indywidualnego. Fakturowanie zbiorcze polecamy firmom, które zamierzają kilka razy w miesiącu korzystać z usług serwisu www.doladowania.play.pl. Na jednej fakturze zostaną umieszczone wszystkie transakcje z danego miesiąca. Zamknięcie i wystawienie faktury następuje na koniec miesiąca, a link do podglądu faktury przesłany zostaje na adres e-mail. Faktura jest wysyłana Pocztą Polską w ciągu 5 dni roboczych.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 27 kwietnia 2004 r. w sprawie zwrotu podatku niektórym podatnikom, zaliczkowego zwrotu podatków, zasad wystawiania faktur, sposobu ich przechowywania oraz listy towarów i usług, do których nie mają zastosowania zwolnienia od podatku od towarów i usług, na fakturze VAT nie są wymagane podpisy wystawcy i odbiorcy faktury (Dz. U. z dnia 1 maja 2004 r. Nr 97, poz. 970).

Czy ten artykuł był pomocny?