Gdzie i jak doładować?

Doładowanie konta w Play, zapewnia środki na wszystkie usługi, z których możesz korzystać w Play i przedłuża jego ważność. Zasilenie Twojego konta jest proste i wygodne, dostępne niemal wszędzie, gdzie jesteś.
Jeśli łączysz się przez aplikację Play Internet, możesz doładować konto nie podając numeru swojej karty (MSISDN). Połączenie ze stroną, na której doładujesz konto, jest możliwe nawet wtedy, kiedy nie masz środków na koncie.

Możesz też wybrać jedną z poniższych metod:

Pamiętaj, że aby skorzystać np. z doładowania w bankowości elektronicznej niezbędne jest podanie numeru MSISDN Twojej karty SIM w Play Internet. Dowiedz się jak sprawdzić numer karty MSISDN

Twoje konto może również doładować ktoś, kto korzysta z abonamentu w Play, a Ty możesz poprosić taką osobę o doładowanie nawet wtedy, kiedy Twoje konto jest puste. Skorzystaj z bezpłatnego kodu:

*120*numer telefonu osoby, którą prosisz o doładowanie#


Doładowanie przy zerowym stanie konta

Jeżeli skończą Ci się środki na koncie, przy próbie połączenia z Internetem zostaniesz automatycznie przekierowany na dedykowaną stronę, do której dostęp jest darmowy, gdzie:

  • Zostaniesz poinformowany o braku środków na koncie,
  • Uzyskasz informację o numerze MSISDN karty, z której korzystasz,
  • Dowiesz się, w jaki sposób możesz się doładować.

Ponieważ dbamy o Twoją wygodę, nawet jeśli nie masz środków na koncie dajemy Ci możliwość doładowania konta za pomocą strony doładowania.play.pl , do której ruch zostanie wyzerowany.


Cennik

Cennik Oferty Internet na Kartę w Play

Czy ten artykuł był pomocny?