Internet w telefonie

Możesz sprawdzić wiadomości e-mail jadąc autobusem lub zaktualizować status na Facebooku dokładnie wtedy, kiedy chcesz, nie czekając na to, aż znajdziesz się przy komputerze podłączonym do sieci. Smartfon pozwala na wygodne korzystanie z internetu, a zaletą takiego rozwiązania jest jego pełna mobilność.


Jak sprawdzić ilość pozostałych megabajtów ?

Jeśli nie wiesz jaką część pakietu megabajtów zużyłeś, skorzystaj z najwygodniejszej metody sprawdzenia stanu konta:

Obawiasz się wysokich kosztów korzystania z internetu? Niepotrzebnie. W Play proponujemy Ci skorzystanie z pakietów i usług, które zapewnią Ci komfort korzystania z sieci.


Jaki pakiet wybrać?

    • Aktualizacja prognozy pogody i sporadyczne aktualizacje jednej lub dwóch aplikacji – proponujemy pakiet 100 MB, który spokojnie wystarczy na miesiąc.

    • Sprawdzanie wiadomości e-mail i przeglądanie stron internetowych kilka razy w miesiącu, aktualizowanie pobranych aplikacji – polecamy pakiet 200 lub 250 MB.

    • Stały dostęp do poczty, przeglądanie wiadomości w internecie, przeglądanie portali społecznościowych – wygodnym rozwiązaniem będzie pakiet 500 MB

    • Częste korzystanie z internetu, poczty i portali społecznościowych, pobieranie aplikacji – bezpiecznym rozwiązaniem będzie pakiet 1 GB lub większy.

Więcej o pakietach dostępnych dla Ciebie

 
Czy ten artykuł był pomocny?