Jak przenieść numer od innego operatora?

Przeniesienie numeru do Play jest prostsze niż myślisz. Możesz wybrać ofertę i wypełnić formularz na stronie internetowej - resztą zajmiemy się my.
Jeśli wolisz nas odwiedzić, zapraszamy Cię do Salonu Play. Przed wizytą możesz zapoznać się z listą dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy.


Wizyta na www.play.pl

 1. Wejdź na stronę www.play.pl

   

  Na stronie ofert dla przenoszących numer wybierz najlepszą dla Ciebie i wypełnij formularz. Pamiętaj żeby podać w formularzu aktywny numer, który chcesz przenieść.

  Wniosek o przeniesienie numeru składasz w momencie podpisywania umowy.

   

 2. Kurier dostarcza Umowę wraz z telefonem i kartą SIM

   

  Czekamy maksymalnie 90 dni na przeniesienie Twojego numeru. W tym czasie korzystasz z telefonu i numeru tymczasowego, płacisz jedynie za to co wykorzystasz nie ponosząc kosztów abonamentu. Dodatkowo otrzymujesz bonus w postaci pakietu 100 MB na miesiąc (po jego wykorzystaniu prędkość transferu danych spada do 8Kb/s).

   

 3. Witamy Cię w Play!

 

Wizyta w Salonie

 • Przyjdź do Salonu Play

   

  Wniosek o przeniesienie numeru możesz złożyć w najbliższym Salonie Play w momencie podpisywania umowy. My zajmujemy się wszystkimi formalnościami.

   

 • Przeniesienie Twojego numeru do Play nastąpi w dniu zakończenia obecnej umowy, po uprzedniej zgodzie operatora.

   

  Czekamy maksymalnie 90 dni na przeniesienie Twojego numeru. W tym czasie korzystasz z telefonu i numeru tymczasowego, płacisz jedynie za to co wykorzystasz nie ponosząc kosztów abonamentu. Dodatkowo otrzymujesz bonus w postaci pakietu 100 MB na miesiąc (po jego wykorzystaniu prędkość transferu danych spada do 8Kb/s). Twój numer zostanie przeniesiony w dniu zakończenia obecnej umowy lub z inna datą ustaloną przez Ciebie.

   

 • Witamy Cię w Play!

 

Czy ten artykuł był pomocny?